Karty Ratownicze w trakcie szkolenia przygotowanego przez VOLVO CAR POLAND

Wczoraj dobiegł końca dwudniowy cykl szkoleń dla Państwowej Straży Pożarnej, który został zorganizowany wspólnie z Polskim Związkiem Przemysłu Motoryzacyjnego. Jest to już kolejne szkolenie poświęcone elektromobilności i “zielonemu” transportowi w Polsce.

Tym razem skupiamy się na bezpieczeństwie kierowców i pasażerów pojazdów elektrycznych oraz naszej, prowadzonej od blisko dekady akcji “Karta Ratownicza w pojeździe”.

W Domie Volvo (Warszawa), zostało zorganizowane specjalne szkolenie dla Państwowej Straży Pożarnej, podczas którego przedstawiciele Volvo Car Poland przekazywali niezbędną wiedzę w zakresie nowych typów napędów oraz tego, jak reagować w trakcie sytuacji kryzysowych.

Szkolenie miało na celu nie tylko przekazanie merytorycznej wiedzy dotyczącej procedur przygotowanych dla pojazdów elektrycznych, hybrydowych czy wodorowych, ale również otworzyło pole do dyskusji z przedstawicielami Straży, którzy omówili swoje potrzeby w zakresie realizacji kolejnych szkoleń czy funkcjonowania akcji “Karta Ratownicza w pojeździe”.