Karty Ratownicze w trakcie wydarzeń z serii “Kręci mnie bezpieczeństwo”

Podczas tegorocznej serii wydarzeń organizowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej oraz Komendę Powiatową Policji w Suchej Beskidzkiej z cyklu “Kręci mnie bezpieczeństwo…” swoje “pięć minut” miały również Karty Ratownicze. Dzięki staraniom lokalnego oddziału Straży Pożarnej w trakcie omawianych spotkań, które przybrały formę pikników rodzinnych, były rozdawane nalepki informujące o Karcie Ratowniczej do naklejenia na przednią szybę pojazdu.

Dodatkowo podczas wydarzeń zostały szczegółowo omówione założenia akcji “Karta Ratownicza w pojeździe” oraz tego jak łatwo może się sama Karta przyczynić do uratowania życia osób biorących udział w wypadku komunikacyjnym. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Policji z Suchej Beskidzkiej, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat tegorocznych wydarzeń poświęconych prewencji z zakresu bezpieczeństwa.

Na stronie Straży Pożarnej z Suchej Beskidzkiej zostały również umieszczone informacje o akcji, o czym również polecamy przeczytać.