Karta Ratownicza w elektryku – zobacz nagranie!

Zastanawialiście się jak wygląda Karta Ratownicza dla “elektryka”? Zobaczcie nasze najnowsze nagranie, żeby zobaczyć dlaczego jest to szczególnie ważny element bezpieczeństwa! Karta Ratownicza w pojeździe zawitała w Skoda Auto-Wimar – blisko Ciebie, który od lat jest członkiem naszej akcji i aktywnie wspiera rozwój projektu!

Dzięki uprzejmości salonu Auto Wimar Centrum mieliśmy okazję nagrać krótki materiał, na którym doradca do spraw sprzedaży samochodów nowych, Aleksandra Ankudowicz opowiada o tym jak wygląda Karta Ratownicza przygotowana dla pierwszego, w pełni elektrycznego SUVa ŠKODA, czyli Enayq’a iV, a także wyjaśnia dlaczego warto zawsze mieć Kartę Ratowniczą w swoim samochodzie!

Zapraszamy do odwiedzenia salonów Skoda Auto-Wimar – blisko Ciebie Store by Auto Wimar, gdzie można otrzymać zarówno Karty Ratownicze do samochodów marki Škoda, ale także odebrać nalepki informacyjne do naklejenia na przednią szybę.

Lista salonów Auto Wimar

Zapraszamy również do odwiedzenia i obserwowania profili akcji Karta Ratownicza w pojeździe i Auto Wimar na Facebooku i Instagramie!

instagram.com/karty_ratownicze/
instagram.com/skodaautowimar/
instagram.com/storebyautowimar/
facebook.com/autowimar
facebook.com/StoreByAutoWimar