Odbył się piknik strażacki

4 czerwca odbył się piknik strażacki organizowanym przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Na miejscu od samego początku trwania wydarzenia wydawaliśmy Karty Ratownicze wraz z nalepkami informacyjnymi wszystkim zmotoryzowanym chcącym wziąć udział w akcji.

Piknik został przygotowany z myślą o wszystkich, którzy chcieli poznać “kulisy” pracy straży pożarnej, a także wziąć udział w ćwiczeniach pokazujących jak działania strażaków wyglądają w praktyce. Nie zabrakło również osób zainteresowanych Kartami Ratowniczymi. Przez cały czas trwania pikniku zostało wydanych paręset Kart, które niewątpliwie cieszyły się wysoką popularnością.

Karty wraz z nalepkami wydawane były osobom już zaznajomionym z założeniami akcji, ale również tym, którzy po raz pierwszy mieli okazję dowiedzieć się o Karcie Ratowniczej oraz tym jak ważne jest posiadanie jej w swoim samochodzie. Oczywiście wszystkie wzory dostępnych Kart Ratowniczych przygotowanych przez producentów są możliwe do odnalezienia dzięki naszej stronie internetowej, pod zakładką Wzory Kart.

Z całą pewnością będziecie mogli nas spotkać jeszcze na niejednym pikniku czy wydarzeniu poświęconym bezpieczeństwie ruchu drogoweg!

Przypominamy, że już 14 czerwca, o godzinie 10:00 w salonie Motortest przy ul. Hynka 2A w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa poświęcona akcji Karta Ratownicza w pojeździe. Spotkanie w trakcie którego przedstawione dziennikarzom zostaną założenia akcji, a także nowe Karty Ratownicze przygotowane dla pojazdów elektrycznych przyjmie formułę śniadania prasowego.

W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich dziennikarzy i prosimy o potwierdzenie obecności drogą mailową na adres: biuro@zds.org.pl.