Ogólnopolski Konwent „Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego”

W zeszłą środę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnej już edycji Ogólnopolskiego Konwentu „Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego” organizowanego przez Fundacja “Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP
⚙️ Podczas piątej edycji Konwentu nie zabrakło części merytorycznej w trakcie, której zgromadzeni gości mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi pozwalającymi ratować ludzkie życie, ale również wysłuchać wykładów specjalistów podejmujących tematykę prewencji w zakresie bezpieczeństwa drogowego.
⏱️⚠️ Swoje „pięć minut” mieliśmy również my, przedstawiając założenia jakie niesie za sobą akcja „Karta Ratownicza w pojeździe”, ale również przy naszym stoisku stworzyliśmy punkt wydawania Kart Ratowniczych, przy którym uczestnicy spotkania otrzymywali Karty dedykowane do ich samochodów oraz nalepki informacyjne, które można umieścić na przedniej szybie. ️
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza wyszukiwarka Kart Ratowniczych opierająca się na numerach rejestracyjnych, której stworzenie nie byłoby możliwe bez naszego partnera technologicznego – autoDNA.pl!
Raz jeszcze dziękujemy Fundacja “Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP za zaproszenie oraz możliwość uczestnictwa! Konwent jest już stałym punktem w kalendarzu Kart Ratowniczych!